Saturday, October 20, 2012

Kağıtlık Etsy'de! - On Etsy! - Origami Hediye Kutuları - Origami Gift Boxes

Merhaba!

Heyecanla yazıyorum bu yazıyı. Bugün nihayet Kağıtlık Etsy'de açıldı! Uzunca süren bir tereddüt, onunla birlikte bir hazırlık evresi derken, müthiş ürkek, bir yandan sevinçli bir şekilde bugün bismillah dedim ve o meşum Open Shop'a tıkladım. Şimdilik yalnızca yedi ürünüm var, malum origami kutularım. Fakat daha fazla beklememek gerek... İşte son kutularımdan biri:Son yazımda 10marifet sergisinden bahsetmiştim. Aksi gibi ben o dönemde tezimle uğraştığımdan kutuları sergiye göndermek nasip olmadı. Artık inşallah bir dahaki sefere.. Bu arada başka kutular üzerinde çalışıyorum; ne kadar çok ürün, satılma şansı o kadar yüksek.

Etsy'de satış yapan, tecrübesi olanlarla iletişime geçmeyi çok isterim; eğer yorumlarınızı bırakırsanız çok sevinirim.

Yakında yeni kutular, umarım bir de yeni origami bonsai ile görüşmek üzere!

I'm writing this post in ecstasy; I have finally opened my shop on Etsy today! After a long and ardous process of indecision, doubt and preparation, I went ahead and clicked Open Shop. It feels wonderful, and fearsome, and strangely adventurous, considering the entire thing consists of sitting before my laptop! I have my origami gift boxes on sale, more to be stocked soon.

In the meantime I'm working on even more new boxes, as well as experimenting with Makigami, Coleman's method of rolling paper to make branches for origami bonsai assemblies. I have big, bright visions for my shop on Etsy; let's see if I will manage to make them come true.

Cheers!

No comments:

Post a Comment